Keresés

Túripressz hirdetés!

Túripressz hirdetés 1

Túripressz hirdetés feladás

Kérjük töltse ki az alábbi mezőket!

Adja meg az elérhetőségi adatait: Név, email és telefonszám. Írja be a kért hirdetés szövegét. A kérésnél az alábbiakat tudja megadni: apró vagy keretes hirdetést szeretne, egyszer vagy többször jelenjen meg, és az milyen rendszerességgel, ha számlát kér adja meg a nevét, címét és adószámát!

Mi ezek alapján elküldjük önnek, hogy mennyibe kerül hirdetése és mikor tudna megjelenni. Ezután dönthet, hogy megfelel-e Önnek ez a lehetőség. Mindenképpen várja meg a választ, hogy mennyit is kell utalnia! A befizetés után jelenhet meg hirdetése!

Túripressz hirdetés megrendelés

Túripressz hirdetés 2

Túripressz hirdetés megjelenés

A Túripressz Újság több mint 15éve szolgálja Mezőtúr és Túrkeve 10.000 lakosát és térsége vállalkozásait. Egyidejűleg nyomtatott és online megjelenéssel tájékoztatjuk a lakosságot a helyi eseményekről, információkról. Ez idő alatt nagyon sok partnerünk jelentette, jelenteti meg hónapról-hónapra hirdetését újságunkban. “A reklám az új évezred cégére.” A vásárlók látják, hogy vállalkozások, kezdeményezések gyorsan kifulladnak, megbízhatatlanná válnak. Hirdetőink folyamatos jelenléte azt üzeni, hogy Ők és csapatuk hosszú távon állandó és megbízható minőséget kínálnak. Ha szeretne nálunk hirdetni, örömmel vesszük keresését! Megjelenünk hetente, A/4 méretben, 4-8 színes oldalon, terjesztik Mezőtúr, Túrkeve és a környező településeken, postaládázva.

Nyomott példány:           2023. második félév  – Hetente 10.000 db

Terjesztett példány:       2023. második félév –  Hetente  10.000 db

Túripressz Kft.  kiadó

Túripressz hirdetés terjesztés

Megjelenés:                                          Minden héten szombaton

Anyagleadás (fizetéssel együtt):       Adott héten kedden 12 óráig!

Túripressz hirdetés hirdetési árak

Hirdetési tarifa:  

Apróhirdetés:      (max. 30 szó)

Sima apró 10 szó                              1732 Ft+áfa = 2200 Ft

További szavak                                    157 Ft+áfa =   200 Ft                       

Kiemelt apró 10 szóc                       2126 Ft+áfa = 2700 Ft

További szavak (piros betűs)            197 Ft+áfa =   250 Ft

Kiskeretes

6/1  35×25 mm                                   5.000 Ft+áfa =  5.080 Ft   (20 szó)

6/4  72×53 mm                                 18.000 Ft+áfa = 20.320 Ft   (30 szó)

6/6  72×80 mm                                 28.000 Ft+áfa = 30.480 Ft   (40 szó)

Ha szeretne keretes hirdetést feladni,                                                     kérjük, vegye fel a kapcsolatot velünk!

Túrkeve város Jász-Nagykun-Szolnok vármegye Mezőtúri járásában, a Nagykunság szívében, a Hortobágy-Berettyó partján helyezkedik el. A helybeliek szóhasználatában Túrkevi vagy egyszerűen Kevi. Szomszédos települések Mezőtúr és Kisújszállás.

A város híres gyógyfürdőjéről, fesztiváljairól (elsősorban a Kevi Juhászfesztiválról), valamint gasztronómiai különlegességeiről. Ezek miatt a várost évről évre számos magyar és külföldi (főleg német) turista keresi fel, ami a mezőgazdaság mellett a település lakosainak egyik legfontosabb bevételi forrása.

Túrkeve területe már az őskor óta lakott. Az ókorban és a középkor elején, egészen a honfoglalásig szkítaszarmata népcsoportok éltek itt, majd a honfoglaló magyarok népesítették be a vidéket. IV. Béla magyar király oklevele említi először Keveegyház néven 1261-ben. Szintén IV. Béla volt az, aki, kunokat telepített a környékre. A kun származás tudata még mindig élénken él a településen.

 A falut az első írott forrás az Árpád-korban1261-ben említi Keveegyháza néven. Ez az oklevél arról tanúskodik, hogy I. László magyar király adományozta az egri püspökségnek Póhamarát, Túrkeddit és Keveegyházát.

A mai Túrkevén és környékén, Kevegyházán, Póhamarán, Túrkeddin és Nátán kunok telepedtek meg, és viszálykodás nélkül éltek egymás mellett a hunavarmagyarbesenyő őslakossággal, később pedig az újonnan betelepülők és az őslakosok teljesen egybeolvadtak. A város belterülete vélhetően ma is azonos az Árpád-kori Keveegyháza faluhellyel.

A város neve két részből tevődik össze. A Túr- előtag a Hortobágy-Berettyó folyó régi nevére utal. A Keve pedig ősi magyar személynév, amely egy hun vezér neve is volt, és mind az ősmagyarok nyelvén, mind hun nyelven („kevi”) a jelentése: „kő”. Az, hogy Keve vezér létezett-e a valóságban nem bizonyított, annyi viszont igen, hogy a település eredeti neve Keve lehetett. Ez abból következik, hogy a várost a helybeliek még ma is kevinek vagy túrkevinek mondják, ami nem meglepő, hiszen a települést közel 500 évig így hívták.

Túripressz hirdetés